Horváth Rudolf Intertransport Kft.
H-3000 Hatvan, Robert Bosch út 3. (Ipari park) Tel: +36 37 507 190

Bérszámfejtő / Munkaügyi ügyintéző / Tb ügyintéző

A magyarországi szállítmányozási piac egyik meghatározó, dinamikusan fejlődő szereplője a megnövekedett feladatok ellátása érdekében Bérszámfejtő / Munkaügyi ügyintéző / Tb ügyintéző munkatársat keres

Feladatok:

  • Munkabérek (havi bér, műszak- és túlóra pótlékok) elszámolása, számfejtése
  • Havi járulék- és adóbevallások, statisztikai adatszolgáltatások
  • Tb ügyintézés (táppénz, csed, gyed elszámolás, statisztika, határozatok készítése)
  • A munkavállalók napi jelenlét adatainak az ellenőrzése
  • Nyilvántartások készítése, napra készen való vezetése
  • Kapcsolattartás a dolgozókkal, társosztályokkal
  • Munkaszerződések előkészítése, be- és kilépő dolgozók adminisztrációs feladatainak ellátása (jelentés a NAV felé, adatok rögzítése a nyilvántartó programokba)

Elvárásaink:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év bérszámfejtésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Átfogó és naprakész munkajogi ismeretek
  • Megbízhatóság, önálló és precíz munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Hatvan környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai továbbképzések támogatása
  • Színvonalas, modern környezet
  • Cafeteria juttatás

Munkavégzés helye:

  • Hatvan
  • Jelentkezni az # email címen lehet.