Horváth Rudolf Intertransport Kft.
H-3000 Hatvan, Robert Bosch út 3. (Ipari park) Tel: +36 37 507 190
Üzemeltetési vezető

Feladatok:

  • a Kft. beruházásainak előkészítéséhez szükséges adatszolgáltatás, tervezés, engedélyeztetési eljárás, műszaki átadás, használatbavételi engedélyezési eljárás során a társaság szükség szerinti képviselete
  • a Kft tevékenységéhez szükséges műszaki kiszolgálás irányítása,
  • a szervezet műszaki szakterületét érintő anyagok, szerszámok megrendelése
  • a Kft-nél érvényben lévő szabályzatok, belső utasítások szerinti működés fenntartása,
  • Épület karbantartás irányítása
  • Építő részleg irányítása
  • Kertészet teljes körű irányítása
  • Épületek takarításának teljes körű irányítása
  • Energetikai rendszerek vezetése
  • Beruházások tendereztetése
  • Beruházások levezetése / irányítása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, (műszaki, gépészeti vagy építőipari)
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • rugalmasság, precizitás, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő fizetés,
  • fiatalos, lendületes csapat

Munkavégzés helye:

a Horváth Rudolf Intertransport Kft telephelyei, elsősorban Hatvan, másodsorban Gyöngyös, Budapest

Szakmai Önéletrajzot várjuk az # email címre. Tárgy mezőben tüntessék fel: üzemeltetés