Autóbuszvezetői állás

Helyszínek ahonnan várjuk a jelentkezést:

Salgótarján (4 órás műszak)

D kategóriás jogosítvány
PÁV II.
Digitális Kártya
GKI kártya

AMIT A MUNKÁDÉRT CSERÉBE ADUNK

Bejelentett, magyar munkaviszony
Havi premizálási rendszer
Formaruha, telefon
Pontos kifizetés
Kiemelkedő munkakörülmények

Tapasztalat és feladatok

Gyakorlattal és D-kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkatársakat keresünk. Jelentkezz és légy kollégánk stabil hátterű, megbízható, magyar családi vállalatunknál. Nálunk hosszútávú munkahelyet találsz magadnak kulturált és tiszta munkakörülmények között.

Munkavállaló

670+ fő elégedett munkavállaló

Az alábbi űrlap adataiddal való kitöltésével jelentkezhetsz.
Önéletrajz csatolása kötelező!

Jelentkezz és légy kollégánk stabil hátterű, megbízható, magyar családi vállalatunknál. Hosszútávú munkahelyet találsz magadnak kulturált és tiszta munkakörülmények között, és önálló, szorgalmas és precíz munkavégzésedért cserébe kiemelkedő bérezést ajánlunk.

Csatlakozz Magyarország meghatározó és dinamikusan fejlődő vállalatának kollégái közé!

Várjuk jelentkezésed!

Telefonon érdeklődni az alábbi elérhetőségen lehet:

H-P  8:00 – 16:00

Csőgör József

Telefon: +36703721186

Az alábbi jelentkezési űrlapon lehetőség van a kapcsolat felvételhez szükséges adatok megadására és a jelentkezés beküldésére

A beküldést követő 5 munkanapban telefonhívásban kapsz visszajelzést és további információkat továbbá időpontot egyeztetünk a személyes interjúd lebonyolítására.

A személyes interjún felteheted a kérdéseidet és bővebb betekintést nyerhetsz a vállalat működésébe és tájékoztatást kapsz a munka részleteiről.

Amennyiben megbizonyosodtál arról, hogy megfelelő számodra a munkahely, és meglévő szakképzettségeid és tapasztalataid alapján alkalmas vagy a munkára, úgy egyeztetjük a kezdés időpontját és a részedről bemutatni szükséges dokumentumok listáját.

Belépéskor kollégáink adnak részletes tájékoztatást feladataiddal és teendőiddel kapcsolatban, és minden szükséges információt megkapsz amire szükséged van a gépkocsival, adminisztrációval, egyéb munkát érintő technikai berendezéssel kapcsolatban.

Állásjelentkezés autóbuszvezető

"*" a kötelező mezőket jelöli

1Jelentkező elérhetőségei
2Jogosítványok típusa
Engedélyezett fájl típusok: pdf, jpg, jpeg, png, word, docx., Max. file size: 10 MB.
Kérjük csatolja be önéletrajzát, vagy motivációs levelét!